Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,12 zł , zmiana od tamtej pory: -39,23%

### koniec balangi

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-IQ-Partners-kupowal-BitMarket-7706496.html

Gad sejf de leszcz

Komentarz z artykułu ponizej:

"Przylecki jak twoj brat zrobil biznes w spolce Acrebit ? Drobni akcjonariusze zarobili kokosy na IPO co ?
A jak przejęcie spolki MBPartner przez Slaskie Kamienice (Przylecki ma duzy pakiet SLK) i zmiana nazwy na Hornigold, jakie wyniki z kupna akcji mieli akcjonariusze Slaskich Kamienic ?
Jak LaurenPeso pana Kity czy Kmity?"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
LAURENPES -6,11% 0,07 2022-05-18 16:46:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.