Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,86 zł , zmiana od tamtej pory: -59,44%

Konferencja TFI CP na temat inwestycji absolute return i private equity

Zgłoś do moderatora
6 kwietnia bieżącego roku odbyła się konferencja TFI Capital Partners na temat inwestycji absolute return oraz private equtiy dla inwestorów CP FIZ, podsumowująca wyniki funduszy. Podczas konferencji zaprezentowano również dane o wynikach funduszy private equity na świecie, strategii inwestycyjnej TFI Capital Partners oraz wybrane spółki z portfela CP FIZ, zarówno inwestycje o profilu private equity, jak i absolute return.

Relacja: link 
  • Konferencja TFI CP na temat inwestycji absolute return i private equity Autor: krystyna_dziki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CAPITAL 3,57% 1,16 2023-02-02 15:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.