Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  46,91 zł , zmiana od tamtej pory: -16,14%

Konfederosja i Grzegorz B.

Zgłoś do moderatora
[Powszechnie wiadomo, że niektóre europejskie partie prawicowe są finansowane przez Kreml. W listopadzie brytyjski dziennik „The Times” opublikował wyniki dziennikarskiego śledztwa, które wskazują na to, że rosyjskie banki udzieliły korzystnych kredytów bułgarskiej Atace, greckiemu Złotemu Światowi, belgijskiemu Interesowi Flamandzkiemu, węgierskiemu Jobbikowi, austriackiej Partii Wolności i francuskiemu Frontowi Narodowemu (tylko to ostatnie ugrupowanie dostało 9 mln euro).]

„ W ubiegłym roku, gdy PKW rozpatrywała sprawozdanie za 2020 r., również je odrzuciła. Jednym z kluczowych ustaleń było to, że w 2020 r. KKP miała aż 43 konta w banku, jednak pokazała kontrolerom historię operacji tylko czterech z nich.”

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/watpliwosci-wokol-finansow-grzegorza-brauna/mt0rl60
  • Konfederosja i Grzegorz B. Autor: ~WiktorTraktor

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JSW 2,31% 39,34 2023-06-01 17:04:10
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.