Forum Giełda +Dodaj wątek

koncze z toba dyskusje manipulancie Maliszewski tesciową w domu

Zgłoś do moderatora
ten watek sam zrobiłeś o sobie wklejając artykuł sprzed 3 lat w wiadomym celu-manipulancie kończe dyskusję z tobą bo jak już podpisujesz się 2 nickami to swiadczy że jesteś doopniety w głowę
PS
albo masz zerowa wiedzę o spółce albo ustaw się do lekarza tego od główki,chociaz podejrzewam że jestes marnym małym kretaczem,jako hiena przyszedłeś na spadki żeby siać ferment,przez prawie 3 lata cię tutaj nie było
  • koncze z toba dyskusje manipulancie Maliszewski tesciową w domu Autor: ~tak

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IMCOMPANY -0,77% 12,90 2019-12-12 12:56:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.