Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,65 zł , zmiana od tamtej pory: -29,85%

Kończ Waść, wstydu sobie oszczędź

Zgłoś do moderatora
Po co te Adamsy to robią? Syfiaste mini porcje z najtańszymi frytkami ociekające niefiltrowanym olejem palmowym. Wszystko ( a funkcjonuje zaledwie połowa dań z karty) jest z póproduktów lub gotowców głebokomrozonych. Geslerowa by im to na łbach porozbijała. Żadnego świeżego skladnika. Za to ceny z kosmosu. Nic dziwnego, że lokal napełnia się jako ostatni i tylko w porę obiadową. Pozostałe godziny to żałosny zdewastowany pustostan. Przypadkowi kucharze i kelnerzy z łapanki podpierają ospale bar....Niewybrednie dowcipkują o chciwych klientach. Ostatni sort pracowników tu się uchował. Nędznie oplacani wszyscy co mają odrobinę rozsądku dawno pouciekali. Kucharze w dawno nie pranych tandetnych ciuchach służbowych wyglądają jak menele. Taki to jest obraz w jednej ze stołecznych restauracji. Wstydu oszczędź panie Cacek.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SFINKS 6,05% 0,46 2021-07-23 15:08:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.