Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,24 zł , zmiana od tamtej pory: 337,90%

komunikat z dnia 24.05.2021

Zgłoś do moderatora

Tłumaczenie z wujkiem google:
24 maja 2021 r PLAZA CENTERS N.V. AKTUALIZACJA DOTYCZĄCA ZMIANY W ELBIT IMAGING LTD HOLDINGS

W nawiązaniu do komunikatu Plaza Centers N.V. („Plaza” lub „Spółka”) z dnia 24 lutego 2021 r („Ostatnie Ogłoszenie”), dotyczące sprzedaży akcji Spółki przez Elbit imaging Ltd. („Elbit Imaging”), Spółka ogłasza w dniu dzisiejszym, że od ostatniego ogłoszenia do do dnia Elbit imaging sprzedał około 152 tys. akcji Spółki, które są zdeponowane na rachunku escrow stanowią średnią cenę 0,76 NIS za akcję i łączną cenę około 116 tys. NIS, dzięki czemu udziały Elbit Imaging w Spółce zmniejszyły się z 27,1% do 24,9% wyemitowanego i opłaconego kapitału Spółki.
Kończy się
  • komunikat z dnia 24.05.2021 Autor: ~Hagi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PLAZACNTR 6,47% 5,43 2021-08-02 14:07:18
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.