Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  72,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,74%

Komunikat wyjaśniający

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BLACK-PEARL-S-A-Zarzad-Emitenta-publikuje-prognozowane-zmiany-procentowe-w-zwiazku-z-planowanym-zmniejszeniem-ilosci-istniejacych-w-obrocie-akcji-Black-Pearl-S-A-poprzez-ich-umorzenie-w-liczbie-300-000-slownie-trzystu-tysiecy-sztuk-z-portfela-wiekszosciowego-Wartosc-umarzanych-akcji-na-dzien-23-12-2020-roku-wynosi-19-350-000-PLN-slownie-dziewietnascie-milionow-trzysta-piecdziesiat-tysiecy-zlotych-przy-kursie-64-50-PLN-8027571.html

Czytaliście? Sprecyzowali cel poprzedzających działań w klarowny sposób. Konkret.link

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,53% 0,19 2022-05-23 11:58:43
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.