Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,00 zł , zmiana od tamtej pory: -49,50%

komunikat Spółki - problemy z zakupem surowców = czy zabraknie towarów

Zgłoś do moderatora
ojojojjjj, to już nie tole sprzedażowe jak uważa piszący tu m.post, to już smutna rzeczywistość
https://www.gpw.pl/komunikat?geru_id=392568&title=Wp%C5%82yw+konfliktu+zbrojnego+w+Ukrainie+na+dzia%C5%82alno%C5%9B%C4%87+Sp%C3%B3%C5%82ki+Bio+Planet+S.A.
 
Spółka w komunikacie przyznaje problemy z zakupem surowców, to i problemy w zaopatrzeniu do sprzedaży i spadek sprzedaży do tego koszty paliw i kursy

będą spadki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BIOPLANET 0,00% 10,10 2022-09-30 11:03:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.