Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,14 zł , zmiana od tamtej pory: -44,44%

Komunikat o Partnerze na weekend?

Myślę że komunikat i Partnerze poda Lauren a nie Acrebit bo formalnie jeszcze zmoan nie zarejestrowano

I skoro 1 Września ma ruszać DIVIDE ro naturalnym jest żeby odpisali umowę przed tą data i podali to do wiadomości

Jesli to Polymertech to idziemy do góry jeśli nie to idziemy na 2 złote plus minus jak nie na złotówkę

Albo potężne równoważenie rynku w górę albo w dół

Na dowie babka wróżyła ale wygląda że to raczej jednak Polymertech i to co widzieliśmy przez ostatnich kilka sesji to było maksymalne bezwzględne wyzbieranie akcji pod jakąś mega infornacje

Dzisiaj była sesja spokojna
Może mają jjz tyle akcji że mogą mieć problem z ich dystrybucja i dlatego przystopowali

Przecież my nie wiemy kiedy będzie komunikat możemy tylko obserwować rynek kojarzyć fakty i tyle

Na rozkręcenie interesu trzeba mieć kasę

Myślę a bardzo dokładnie obserwowałem ostatnie sesje oraz aktywność na forum że to się dzieje na Laurenie jest jeszcze przed nami

To gwałtowne zebranie papier wynika z presji czasu. Ja się tylko zastanawia czy ten zakup przez członka RN to było dobre posunięcie

Czy torche przed szereg
Czy aby na pewno chcieli żeby ludzie skojarzyli te spółki i komunikat

Zobaczymy następne sesje nam przyniosą infornacje

Tutaj w 2 sesje można zjechać do otowki pytanie na jakich obrotach i jaka można zrobić dystrybuje i ile na tym zarobić

Policzcie dokładnie ile mogli zebrać akcji 400 do 450 tys max

Jeśli kupowali że średnia cena 2.30 to mieliby zaledwie pół miliona zarobku trochę mało no może milion na spekulacji ale to nadal mało

Ja raczej stawiam na przejście na dużo wyższe poziomy i dużo wyższe obroty ale do tego trzeba zredukować feww float ten roawdzkwy do góra 5 procent... I zapewne są już blisko

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ACREBIT 7,48% 2,30 2021-01-22 14:38:36
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.