Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,28 zł , zmiana od tamtej pory: -4,85%

Komunikat KNF

Zgłoś do moderatora
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 51 / 2020
Data sporządzenia: 2020-09-29
Skrócona nazwa emitenta
01CYBERATON S.A.
Temat
Podwyższenie kapitału zakładowego 01 CYBERATON PROENERGY S.A. do kwoty 101.437.976,00 zł _sto jeden milionów czterysta trzydzieści siedem tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt sześć złotych_ poprzez akwizycje udziałów Firmy T&T Proenergy Sp. z o.o.
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd 01CYBERATON PROENERGY S.A. z siedzibą w Warszawie _"Emitent"_ informuje, iż w dniu 29 września 2020 roku, w obecności notariusza Pawła Orłowskiego, prowadzącego Kancelarię Notarialną w Warszawie przy ul. Wspólna 70, odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta na którym podwyższono kapitał zakładowy do kwoty 101.437.976,00 zł _sto jeden milionów czterysta trzydzieści siedem tysięcy dziewięćset siedemdziesiąt sześć złotych_ poprzez akwizycje udziałów Firmy T&T Proenergy Sp. z o.o.
  • Komunikat KNF Autor: ~Toma

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
01CYBATON 4,62% 8,83 2020-11-27 16:46:05
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.