Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,45 zł , zmiana od tamtej pory: -14,17%

Komunikat KNF

Zgłoś do moderatora
Co do manipulowania kursem akcji Hub.Tech:

W komunikacie KNF nie ma ani słowa o tym, że ma z tym związek spółka albo osoby pełniące w niej istotne funkcje. Jeśli by spółka/zarząd był w to zamieszany to prawdopodobnie byłaby taka informacja w komunikacie KNF i raczej zostałyby podjęte dodatkowe środki (jak chociażby zawieszenie notowań). Nie ma co siać paniki
  • Komunikat KNF Autor: ~Akcjonariusz

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
HUBTECH -0,90% 0,38 2022-12-07 16:14:12