Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  13,18 zł , zmiana od tamtej pory: -36,34%

Komunikat dla niedowiarków

Zgłoś do moderatora
Zarząd Photon Energy przyjął program skupu akcji własnych. Spółka chce skupić maksymalnie 250 tys. akcji, stanowiących 0,42 proc. kapitału zakładowego - poinformował Photon Energy w komunikacie. Środki przeznaczone na realizację skupu nie przekroczą 3,75 mln zł.
Buyback rozpocznie się 19 grudnia i potrwa nie dłużej niż sześć miesięcy (do 19 czerwca 2023 r.) lub do wyczerpania środków przeznaczonych na skup. (PAP Biznes)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHOTON -0,12% 8,39 2023-12-05 17:00:00