Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  64,50 zł , zmiana od tamtej pory: -99,69%

Komunikat !!!

Zgłoś do moderatora
https://www.bankier.pl/wiadomosc/BLACK-PEARL-S-A-Zarzad-Black-Pearl-S-A-informuje-iz-w-dniu-24-12-2020-roku-zostal-poinformowany-przez-akcjonariusza-wiekszosciowego-Janusza-Skopowskiego-o-decyzji-umorzenia-300-000-slownie-trzystu-tysiecy-akcji-BPC-znajdujacych-sie-w-jego-posiadaniu-Celem-operacji-jest-zmniejszenie-parytetu-obecnego-portfela-wiekszosciowego-wzgledem-akcjonariatu-mniejszosciowego-ktorego-akcje-sa-dopuszczone-do-obrotu-na-rynku-NewConnect-Wartosc-akcji-na-dzien-23-12-2020-roku-wynosi-19-350-000-PLN-slownie-dziewietnascie-milionow-trzysta-piecdziesiat-tysiecy-zlotych-8026735.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BPC 0,00% 0,20 2022-05-16 16:35:24
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.