Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  5,21 zł , zmiana od tamtej pory: 15,16%

"KOMU" zależy ?????

Zgłoś do moderatora
Komu zależy na zaniżaniu kursu ????? TYM co sprzedawali po 15-20 zł. Po prostu na wielu spółkach z TEGO się żyje, dlatego tak ograniczone są informacje. Wystarczyło podać czy w maju wpłynęła rata za GHOSTRUNNERA !!!!!!! Po co ????? Myślę że 16.08 dużo wyjaśni.
  • "KOMU" zależy ????? Autor: ~zibi

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ONEMORE -3,23% 6,00 2021-09-24 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.