Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,24 zł , zmiana od tamtej pory: 90,57%

Komputronik Biznes już ma sprawę załatwiona

Zgłoś do moderatora
Emitent oczekuje, iż w najbliższym czasie sąd stwierdzi prawomocność postanowienia w przedmiocie zatwierdzenia układu Komputronik Biznes.

Na tym lekko 40 baniek powinno zostać dopisane do WK, czyli cała kapitalizacja na dzień dzisiejszy,

Dla przykładu wycena balonów z NC

jeszcze 2 tyg temu był droższy

Biomass Energy Project SA (BIOMASS) - Notowania GPW - Giełda - Bankier.pl - 1

INNO-GENE SA (INNOGENE) - Notowania GPW - Giełda - Bankier.pl - 1 37 mln

ciekawy jest tez DataWalk uwaga 582 mlny CAP cena/wk 396, a kapitał własny 1,5 mlna haha dal przypomonienia komputronik ma 108 mln i Wk 0,38 bez policzonego Komputrnik biznes

DataWalk SA (DATAWALK) - Notowania GPW - Giełda - Bankier.pl - 1

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
KOMPUTRON 3,06% 8,08 2023-02-03 17:01:08
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.