Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,20 zł , zmiana od tamtej pory: 65,24%

Komputrnik Bizens już ma zaklepane i może już uczestniczyć we wszystkic

Zgłoś do moderatora
przetargach i to było w sumie kluczowe, Komputronik (e-comerece) ma tylko jeszcze US ale to była formalność naczelnika, scenariusz ACT staje się faktem. Z tym, że tu mamy szerszy profil bo wchodzą usługi IT, które już teraz mogą świadczyć każdemu gdzie miał blokadę wynikająca z regulacji korporacyjnych niedopuszczających takich podmiotów do przetargów.

1. wpływie jedynego wniosku o uzasadnienie postanowienia w przedmiocie zatwierdzenia układu Emitenta złożonego przez Skarb Państwa reprezentowany przez Naczelnika Pierwszego Urzędu Skarbowego w Poznaniu,
2. braku wpływu wniosku o uzasadnienie postanowienia w przedmiocie zatwierdzenia układu Komputronik Biznes.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
KOMPUTRON 4,52% 6,94 2023-03-31 16:33:47