Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,59 zł , zmiana od tamtej pory: 0,00%

Komisja Europejska ds. bankowości i finansów

Zgłoś do moderatora
Piszcie do Komisji Europejskiej ds. bankowości i finansów jesli czujecie się oszukani tak jak ja przymusową restr. oraz celowym niszczeniem Banku przez Instytucje Państwowe - że przejęcie Idei było na zamówienie polityczne, 3 przesłanki o których mowa w ust. o BFG nie były spełnione itd. Ta Pani jest chyba szefową i można do niej pisać prośbę o włączenie się w pomoc 70 tys. poszkodowanym:

ec.europa.eu/commission/commissioners/2019-2024/mcguinness_en

Ja tam napisałem, a co mi tam! Przynajmniej powalczymy... I nawet jak przegramy z MOIMI UKOCHANYMI PISOWCAMI - to i tak warto podjąć nierówną walkę o uczciwość, prawdę i sprawiedliwość!

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IDEABANK 1,15% 1,59 2020-12-30 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.