Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 690,00 zł , zmiana od tamtej pory: 31,24%

komentarze do sesji 02.10.2020

Zgłoś do moderatora
Sygnały z rynków lekko spadkowe. Po covidowo - Trumpowym szoku wskaźniki odbijają teraz w górę. Niskie otwarcie i góra ale ostroznie bo po 10 -tej może być sypanko CDR-em i bankami.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 -0,14% 2 218,00 2021-12-09 08:58:57
Brak wiadomości dla danej spółki