Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,50 zł , zmiana od tamtej pory: 13,77%
Wk...rwiam się na zarząd za politykę informacyjną i czasami mam ochotę wszystko sprzedać, ale jak się poczyta komentarze pod ostatnimi filmami Bigfry i Tactigamera, to faktycznie widać, że mnóstwo ludzi w Ameryce czeka, az ten tytuł zostanie ukonczony i serwery się zapelnią. Oba filmy na tych kanalach zostawiaja daleko w tyle inne materialy jesli chodzi o ilosc odtworzen. Trudno, trzeba się uzbroic w cierpliwosc. Niech dziady dopieszczą ten update.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FARM51 3,03% 24,46 2020-02-20 17:01:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.