Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 515,00 zł , zmiana od tamtej pory: 60,66%

Komentarz Futures Tydzień pierwszy Listopad

Zgłoś do moderatora
Witam .Zajęty nowa praco i obowiązkami powracam Co tu się dzieje To było do przewidzenia.Tak jak pisałem w lipcu wszystko się sprawdza.Mysle że 1240 rozmienimy to tylko kwestia czasu.Pytanie czy jakaś korekta spadków będzie?czy dopiero od 1400?
A wy jak sądzicie???

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,61% 2 434,00 2021-10-21 10:20:53
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.