Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 950,00 zł , zmiana od tamtej pory: 26,00%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 5

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich w kolejnym tygodniu walki ...
bardzo ładny open w nocy wykonały bazowe, a jeszcze lepsze podejście zrobiły do rana :))
patrząc na miesięczny imo bardzo ładnie rysują formację odwrotu, ale dzisiaj pierwszy dzień, w każdym razie zaczęli tak jak powinni, a jak skończą zobaczymy.
Ja od 0.10 na L na bazowych, jak będzie dalej zobaczymy, generalnie powinni podejść pod opór i wtedy wrotki, ale w tej chwili nic nie jest pewne i nigdy nie było.
Banan powinien dać open na plusie, a jak będzie zobaczymy.
Powodzenia Wszystkim :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,32% 2 457,00 2021-10-15 17:03:33
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.