Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 223,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,95%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 30

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
przed nami już 30 tydzień roku, poprzedni indeksy poza w20 zakończyły jak to się potocznie mówi w maksach...
Mimo nowych szczytów, obrót poniżej średniej i praktycznie linia prosta sugerują ,że zakończenie tygodnia było komuś potrzebne do zamknięcia lub otwarcia nowej pozycji..Do tego piątek był otwarty z luką i ....jak pisałem bez reakcji misia....
Ja osobiście liczę na cofkę w tym tygodniu jak głęboką, któż to wie, ale cofka mile widziana....S&P min do 4260 tak liczę sobie, jak banan... pewnie okolice 2080-2100 ,ale pewne jest jedno ....Ś&P :)
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -1,02% 2 333,00 2021-09-17 17:04:54
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.