Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: 5,51%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 29

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
są widoki na głębszą korektę, choć jesteśmy w miejscu, gdzie możliwa ,będzie obrona i powrót na nowe ath, przynajmniej na bazowych....misiaczek musi walczyć, a byk jak to byk może podskoczyć i kopać z półobrotu, albo użyć rogów, jeśli mu nie obcięli wcześniej przy szczepieniu ...:)
Jak zwykle miałem chwilkę w weekend na czytanko, ciekawy wątek myślę, mianowicie taki bank jpm bezpośrednio lub przez spółki zależne wykupił i dalej wykupuje udziały w spółkach strategicznych w wielu państwach EU i nie tylko, ma już udziały w 22 krajach, aktualnie interesują go głównie elektrownie (wiatrowe i fotowoltaiczne), spółki ciepłownicze, wodociągi, lotniska itp. w niektórych spółkach posiadają już 100% akcji..... Imo jest to dalszy ciąg tzw. pandemii lub jeden z etapów większego planu, który ma ktoś na życie całego świata, ale to tylko moja teoria, może i spiskowa, ale w każdej plotce jest odrobina prawdy... ja tam twierdzę ,że nic nie dzieje się przypadkowo, no chyba ,że spadek lopu na bananie :)
Może Ktoś z Was ma jakieś wątki z tego tematu...
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,21% 2 357,00 2021-09-16 17:04:34
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.