Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 219,00 zł , zmiana od tamtej pory: 11,54%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 28

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
jak widać od rana rynki bz., męczenie miśka do bólu....a miało być tak pięknie:)
W sumie można by się doszukać analogii do wczorajszego meczu, już angol witał się z gąską i ... nie strzelił karnego.
Od początku roku do funduszy globalnych, każdego dnia roboczego wpływa średnio 5,2 mld usd.... jak to wszystko nie ma kwitnąć, nie ma rosnąć, skoro miesięczny obrót na gpw zasila dziennie wszystkie giełdy, a są to nowe świeżo wydrukowane usd :)
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,68% 2 475,00 2024-02-26 17:04:50
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.