Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 223,00 zł , zmiana od tamtej pory: 2,38%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 27

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
no i zaczynamy nowy tydzień, dzisiaj bez usa, będzie pewnie nieciekawie, a przede wszystkim bez obrotu.
Piątek mimo tego ,że usa ustanowiły kolejny raz ath, nie może być uznawany za w pełni wiarygodny, ponieważ obrót był poniżej średniej....do tego był to piątek, obrót w piątki zazwyczaj bez nowych rekordów jest zawsze wyższy obrót od średniej...
Oporów brak wsparcie 4165 na sapinie...
Jeśli chodzi o nasz rynek to niestety nie mam zdania...poprzedni tydzień to imo rozczarowanie patrząc na bazowe, ale to jest rozgrywka jednego lub kilku podmiotów ,które się bawią na takim płytkim rynku....
No i nie sposób nie wspomnieć o rycerzu na białym koniu, ale uważam ,że .....tyle wystarczy ..:)
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -2,44% 2 276,00 2021-09-20 17:04:42
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.