Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 250,00 zł , zmiana od tamtej pory: 0,98%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 26

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
nie ma za wiele co pisać ,rynki dalej są wyciągane, brak wytchnienia dla S....
Być może chodzi o zamknięcie półrocza jak najwyżej, tego nie wiemy... Wiemy natomiast ,że Trump chce dalej pompować kasę oczywiście przez fed , miliardy zielonych, ... do czego to doprowadzi to już widać...
dzisiaj rano paliwo na O - 5,62 i diesel po 5,55.... wszystko jeździ praktycznie na kołach.....jak nie ma być inflacji...?
ja obstawiam do końca miecha możliwy rajdzik, ale od początku lipca korekta, potem ca. 10-14 lipca znów powoli w górę...
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,87% 2 272,00 2021-09-28 17:04:42
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.