Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 187,00 zł , zmiana od tamtej pory: 4,53%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 25

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
no i wreszcie mamy małe zalążki korekty, jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale coś jest....
Azjaci zrobili w końcu coś więcej niż -1%...
Jednak myślę,że ta korekta jeśli się rozwinie ,to tylko na kilka dni i z początku lipca znowu wrócimy pod i na ath, ale na to jest jeszcze czas minimum do końca tego tygodnia....
Powodzenia Wszystkim w tym tygodniu, tylko trafnych zagrań :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,26% 2 286,00 2021-09-28 12:48:45
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.