Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 234,00 zł , zmiana od tamtej pory: 9,98%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 22

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
dzisiaj koniec miesiąca, jutro zaczynamy nowy.
Prawdopodobnie w20 będzie chciał zamknąć miesiąc jak najwyżej, bazowe, na dzisiaj nie wiadomo, święto w usa....Na naszym podwórku jeszcze banki. ...Z tego co widać na wig banki, nie boją się wyroku....
Jutro początek nowego miesiąca ostatni kwartału i półrocza....myślę ,że czerwiec może być najciekawszym miesiącem w tym roku...
Jak będzie zobaczymy...
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 -0,32% 2 457,00 2021-10-15 17:03:33
Brak wiadomości dla danej spółki