Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 132,00 zł , zmiana od tamtej pory: 7,74%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 21

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
przed nami najważniejszy tydzień z mojego punktu widzenia, jak będzie zobaczymy, ale przewiduję jeśli w ogóle będzie 26-28.05.2021 podejście lub podwójny szczyt na s&p , jak zachowa się w tedy w20 nie mam pojęcia. Imo 2200-2250 możliwe...
Mamy kilka nowych wiadomości z gospodarki, a raczej polityki, które nie są dobrymi wiadomościami, myślę tutaj o oświadczeniu z UE w sprawie kopalni oraz incydencie z samolotem, do tego dochodzi krypto (mam nadzieję ,że uda się to zlikwidować).
Tydzień zapowiada się ciekawy, startujemy z wyższej półki,,,pytanie tylko czy się nie urwie....?
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,86% 2 297,00 2021-09-24 17:04:51
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.