Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 080,00 zł , zmiana od tamtej pory: 14,18%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 20

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich :)
przez weekend nic poza nowym ładem u nas się nie wydarzyło, ciekawi mnie jedno ile z tego ładu po kilku latach zostanie ,ale może tym razem będzie coś lepiej, niż jak zawsze było "bez ładu i skłądu".
Bazowe w czwartek i piątek wyciąg zrobiły na maksa, u nas open może być wysoko, w tej chwili wszyscy widzą nowe szczyty nic więcej, czyli imo jesteśmy blisko przesilenia, ja nadal podtrzymuję moją prognozę,że szczyt szczytów już było dopóki go nie pokonają :)

Cieszy mnie też to,że wpisów na Naszym wątku wreszcie było ponad 100 % więcej niż średnia, to też mówi o tym ,że coś się dzieje na rynkach i nie tylko, dzięki:)
Powodzenia Wszystkim .

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 -0,59% 2 375,00 2022-01-17 17:04:57
Brak wiadomości dla danej spółki