Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 120,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,92%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 19

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
i mamy następny tydzień walki.... Nie wiem kiedy ten rajd w górę się skończy,ale wiem,że nie będzie to dramat jednego człowieka :)
Imo obstwaiam, dzisiaj dzień odwrotu, jeśli nie dzisiaj to 26-28 maj. Takie mam założenia, jak będzie zobaczymy .... Na teraz nie widać chęci korekty na bazowych, a banan też powoli "dojrzewa" aby go można było wysłać do europy do jakiegoś markietu....
Generalnie wsio i wszędzie na L.....
W tym tygodniu jeszcze u nas frankowicze 11.maja, ale wydaje mi się ,że to już tylko formalność...
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,66% 2 415,00 2021-10-27 17:04:55
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.