Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 007,00 zł , zmiana od tamtej pory: -13,25%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 16

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
przed nami nowy tydzień nierównej walki,
krypto w weekend dostały kopa, ale czy to wszystko co zapowiadają , wykonają?
Imo takie coś jak kryptowaluty to jak wymiana "pijoka" maseczek na rękawiczki :)), ale nie mnie oceniać na co ludzie wydają pieniądze.
Ja cały czas czekam na korektę bazowych, ale na dzień dzisiejszy raczej się na nią nie zanosi, praktycznie z góry oporów brak...... a przydałaby się tak z 5-10 %, aby sprawdzić , kto ma ile siły na rynku.... Na tą chwilę jak to piszą znafcy, decyduje sentyment...
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 0,81% 1 741,00 2022-08-12 17:04:55
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.