Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 939,00 zł , zmiana od tamtej pory: 13,05%

KOMENTARZ FUTURES TYDZIEŃ 10

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
Pijok przepraszam ,ale otworzyłem nowy wątek co by nam się trole nie lęgły.
Jak pisałem w zeszłym tygodniu jestem "bardziej" za L niżS, jeszcze chwilkę to potrwa, we wtorek głosowanie w senacie w usa za zapomogą . Podobno do końca miesiąca ludki już coś z tego dostaną , także możliwa konola w tych rejonach co mamy...Jak będzie zobaczymy po fakcie.
Powodzenia Wszystkim w tym tygodniu :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 -1,08% 2 192,00 2021-12-02 11:20:55
Brak wiadomości dla danej spółki