Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 515,00 zł , zmiana od tamtej pory: 60,40%

KOMENTARZ FUTURES PIERWSZY TYDZIEŃ LISTOPADA

Zgłoś do moderatora
Witam w nowym tygodniu i miesiącu.
Ten tydzień zapowiadany jest jako "przełomowy" z powodu wyborów w USA. Czy taki będzie , moim zdaniem chyba jeszcze nie, wszystko zależy od tego czy będzie od razu wiadomo kto został prezydentem...
Świece tygodniowe i miesięczne nie wyglądają za dobrze dla byków, generalnie wszystko wskazuje na dalsze spadki, ale jeśli wszystko mówi bierz S , to trzeba to przemyśleć... :)
Ja aktualnie BP, gram DT...
Aaaa zapomniałbym mój system w zeszłym tygodniu dał zarobić 164 pkt na sapie, zobaczymy jak w tym tygodniu , obowiązuje pozycja S close poniżej 3268. (Sprawdzalność systemu na dzisiaj od kiedy go stosuję 80 %)
Powodzenia Wszystkim :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,78% 2 430,00 2021-10-21 17:04:49
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.