Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 660,00 zł , zmiana od tamtej pory: 45,90%

KOMENTARZ FUTURES PIĄTY TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich ,
Jest to pełny ostatni tydzień przed wyborami w USA i ostatni tydzień miesiąca....
Jak już wspomniałem chyba największy wpływ na rynki będą miały infa ze sztabów kandydatów, debaty już nie będzie także pewnie górą będą twitty....:)
Z drugiej strony infa o kolejnych restrykcjach i chorych oraz o ewentualnych lekach i szczepionkach na covid....:((
Ja osobiście obstawiam ten tydzień jako wzrostowy, choć system , który podaje sygnał tygodniowy podał sygnał S, (jako otwarcie przyjąłem open w niedzielę o 23.05 nie w poniedziałek choć różnica jest duża bo aż 11 pkt.) także close tygodnia na ES.F poniżej 3442.
Życzę powodzenia Wszystkim w tym tygodniu.:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.