Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 469,00 zł , zmiana od tamtej pory: 16,54%

KOMENTARZ FUTURES MARZEC TYDZIEŃ PIĄTY/ KWIECIEŃ TYDZIEŃ PIERWSZY

Zgłoś do moderatora
Jest źle , jest bardzo źle. Takie przynajmniej można odnieść wrażenie przeglądając informacje ze świata , jak się zerknie na wykresy sytuacja wygląda całkiem nieźle.
WIG20 po silnym uderzeniu zaliczył dołki z 2009 ale w ciągu dwóch tygodni zdołał odbić prawie 250 pkt. i już można powiedzieć że mamy wsparcie na 1400 i póki dołki na 1250 nie zostaną wybite to dla mnie jest opcja najpierw fali w rejon 1750-1800 a następnie 2000-2080 . Niewykluczone że nawet 2150-2200 - ostatnie ruchy na rynkach są bardzo silne i gwałtowne.

S&P 500
FED do spółki z Trumpem zafundowali lukę hossy na 150 pkt. , ta luka będzie bronić przed spadkami i dopóki nie zostanie pokonana to również patrzymy na północ , rejon 2750 tak to widzę.

Skąd taki "optymizm" na rynkach ? Są rożne koncepcje , takie które mówią o tym że akcje w otoczeniu inflacyjnym zachowują wartość pieniądza , takie według których spowolnienie czy krótką recesję mamy już w cenie bo przecież indeksy silnie spadły ( a giełdy wyceniają przyszłość ) i takie optymistyczne że 3 i 4 kwartał będzie na świecie z silnym wzrostem PKB.

Moim skromny zdaniem coś pójdzie nie tak i zamiary banków centralnych "załatwienia długów " inflacją wymkną się z pod kontroli i DOW 11200 to wciąż opcja bazowa , ale gdzie nasz indeks wtedy będzie to nie podejmuję się wskazać.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 4,33% 1 712,00 2020-05-26 17:04:55
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.