Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 698,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,97%

KOMENTARZ FUTURES DRUGI TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
Witam w nowym tygodniu,
Zosiu przemyślałem co pisałaś, pomysł dobry, ja jestem tylko w zastępstwie dlatego się na dzisiaj nie wcinam, chyba,że Ostry wyrazi zgodę:))
Odnośnie rynków, zakładam w tym tygodniu wycofanie do "okopów" , wprawdzie trampek czuje się lepiej, ale gospodarki ....chyba nie.
Ja w każdym razie na s cały czas.
Powodzenia Wszystkim

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
FW20 -4,04% 2 139,00 2021-11-26 17:04:59
Brak wiadomości dla danej spółki