Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 658,00 zł , zmiana od tamtej pory: 46,08%

KOMENTARZ FUTURES CZWARTY TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich,
zaczynamy nowy tydzień , zostały dwa do wyborów w USA.
W tym tygodniu jak zwykle porcja danych z gospodarek, dodatkowo kilka raportów spółek z USA , możliwe ,że te dane będą miały znaczenie.
Podobno w USA mają 48 h aby porozumieć się w sprawie kolejnego pakietu, jeśli do tego nie dojdzie to przed wyborami nie wejdzie w życie, zobaczymy ...
Nasz grajdoł ma swoje ścieżki i ja tam nimi nie chodzę , przypomnę jeszcze raz jeśli coś piszę to dotyczy to bazowych rynków nie w20 .
Życzę Każdemu tylko udanych zagrań :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 422,00 2021-10-22 17:04:30
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.