Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 981,00 zł , zmiana od tamtej pory: 23,27%

KOMENTARZ FUTURES 17 TYDZIEŃ

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich czytających i piszących,
mamy kolejny tydzień przed nami, ostatni miesiąca, czyli w tym tygodniu będzie tzw. "rysowanie świecy miesięcznej" no i oczywiście na tygodniu.
Moje oczekiwania, przewidywania są takie, że już nic wielkiego się nie wydarzy... Tzn. powinniśmy być już w korekcie, imo maksymalnie 10-11%, ale to moje zdanie i prognoza...
Jak będzie dowiemy się po wszystkim, ale oczywiście druga opcja możliwa, że będą nowe ath.
Od rana, w sumie nocy bity koń wyszedł na duże plusy, indeksy na razie są w przedbiegach...
Powodzenia Wszystkim :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,37% 2 442,00 2021-10-20 09:58:58
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.