Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1 952,00 zł , zmiana od tamtej pory: 25,87%

KOMENTARZ FUTURES 14 TYDZIEŃ

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich poświątecznie,
mamy kolejny krótszy tydzień, usuaki w wolne w europie zrobili co mieli zrobić minimum, 4070 to coś co musieli, reszta to ich dobra lub zła wola, a moment na to był najlepszy bo tylko u nich rynki chodziły , czyli musieli wyłożyć mniej kaski:)
Oczywiście jak to się przełoży na nasz rynek tego nie staram się zrobić, pewnie luka będzie, ale obstawiam zamykanie luk w europie w ciągu dnia....
W tej chwili można by już spoglądać powoli w dół ,ale stymulacja gospodarek idzie dalej w najlepsze także racze j się to przesunie....
Powodzenia Wszystkim:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,32% 2 457,00 2021-10-15 17:03:33
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.