Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2 005,00 zł , zmiana od tamtej pory: 20,05%

KOMENTARZ FUTURES 11 TYDZIEŃ

Zgłoś do moderatora
Witam Wszystkich w kolejnym tygodniu,
Podobno pierwsi beneficjenci otrzymają za chwilkę 500+ w usa, około połowa z nich chce min 50% z tej kwoty przeznaczyć na inwestycje w akcje....
Jeśli tak będzie to jakieś ca. 200 mld usd znów dodatkowo trafi na giełdę, nie jest to dużo, ale też nie jest mało....
Gdyby taka kwota wpłynęła na gpw to uch ...gdzie byśmy byli....
imo w tym tygodniu się rozstrzygnie czy idziemy, czy może już zrobimy nowe szczyty, czy też wracamy wreszcie do rzeczywistości..
Oczywiście cały czas mamy walkę z covidem, ale jak się tak dobrze zastanowić to w sumie minął już w Polsce rok, a tak na prawdę to nic się nie zmieniło w tej sprawie, dalej nic nie wiemy co będzie, jak będzie,czeski film....
Powodzenia Wszystkim...:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
FW20 -0,33% 2 407,00 2021-10-28 11:08:32
Brak wiadomości dla danej spółki
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.