Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,16 zł , zmiana od tamtej pory: 231,25%

Kombinezony, maseczki - co uszyjemy lub już szyjemy?

Zgłoś do moderatora
Dla grupy REDAN przygotowanie linii pod tym kątem - szybkie przekształcenie to pestka.
Także czekać tylko na komunikat.

To przykre, że w takich niefajnych okolicznościach, ale REDAN i inne spółki co produkują ciuchy i mają możliwości zrobią mega biznes.
Takie życie, akurat trafiło, że spółki co to mogą szybko robić / dostosować się do produkcji chemii i szyć kombinezony i maseczki będą wiodły prym. Patrząc na braki kombinezonów, maseczek, ochronnych kapci itd. i tego, że są to de facto jednorazowe i non stop trzeba używać i to cały naród to tutaj wchodzą w grę astronomiczne kwoty... oczywiście nie wszystko zgarnie REDAN bo ileś firm zacznie/zaczyna to robić, ale tort do podziału jest olbrzymi. Być może to nawet nie liczone w setkach milionów tylko więcej.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
[x]
REDAN 8,16% 0,53 2021-05-14 16:37:40