Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  18,30 zł , zmiana od tamtej pory: 10,38%

kolejny stabilny kwartał i rok

Zgłoś do moderatora
No i ładnie, się czekanie i dobieranie opłaciło. Ludzie nie uciekli do konkurencji, przychody stabilne, dywidenda wypłacana - nie ma się co dziwić jak FF 10% XD. Wystarczy to kisić w portfelu i akcje same się spłacą za parę lat z dywidend, bo nie jestem takim szczęściarzem że wchodziłem ponizej 10zł.
Pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
CDA 0,00% 20,20 2024-02-20 16:14:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.