Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,96 zł , zmiana od tamtej pory: -34,12%

Kolejny rok.

Zgłoś do moderatora
Który to już? Siódmy? z zamiarem wejścia na Parkiet. Pierwsze złożone dokumenty do GPW to grudzień 2015. Ciekawe kiedy w końcu będzie koniec??? (tylko nie wiem czy nie firmy)
Ciekawe co z umową z ruskami. Też cisza?
Prezesi się zmieniają a spółka cały czas w czarnej d.
A laboratoria przyszłości??? Większość szkół niestety nie wybrała Skriware tylko tańsze drukarki . NO FUTURE

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ZORTRAX 2,09% 1,95 2022-05-16 11:22:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.