Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,50 zł , zmiana od tamtej pory: -16,32%

Kolejny raz ktoś skupuje

Zgłoś do moderatora
Kolejny raz ktoś skupuje duże ilości, i która instytucja to sprzedaję. Ostatnio to było pko tfi sprzedające osobom z zarządu.
Dzisiaj już 100k obrotu a wisi dużo więcej. Co tutaj się dzieję, ma ktoś pomysl? Czekamy na 22 kwietnia i wyniki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
BEDZIN -6,47% 7,95 2021-07-30 16:44:23
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.