Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  24,20 zł , zmiana od tamtej pory: 32,73%

Kolejny kwartał na bardzo dużym minusie OJOJOJOJOJ

Zgłoś do moderatora
OJOJOJOJ a tu tak juz uwierzyli w amresta..... takie zakupy --- co niektórzy juz pewnie doszukiwali sie rajduuuuuuuuuuuuuu

  • rajduuuuuuuuuuuuuu
  • maratonu nie wróóóóóóóóóóóćććć
  • STARTU RAKIETYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY po informcji o szczepionce...

Cóż..... Amrest nie stracił tyle na wartości bo nie było szczepionki. Lub była.

AMREST DLATEGO TAK POLCIAŁ NA KURSIE BO UZYSKAŁ STRATĘ DO IIIQ 2020 większą niz zyski wciągu ostatnich 5 lat !!!!!!!! A tu jeszcze nie są dyskontowane wyniki za IVQ 2020 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AMREST DLATEGO TAK POLCIAŁ NA KURSIE bo to nie szczepionka jest tu kluczowa ale mozliwośc prowadzenia biznesu a ten jest ciagle blokowany a mówi sie o trzeciej fali w IQ 2021 !!!! PRZECIEŻ SIĘ JESZCZE DRUGA NIE SKOŃCZYŁAAAAAAA

OJOJOJOJOJ wsiadajcie do rakiety bauahahahaaha

Wcale się nie zdziwie jak w IQ 2021 Amrest ogłosi program restrukturyzacji i odsprzeda część biznesu albo w ogóle wejdzie syndyk

ALE NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE naganiacze RAKIETEEEEEEEEEEEEEEEE ODPALAJĄĄĄĄ WSIADAĆ KLAPKI NA OCZYYY

kurs jeszcze przed wynikami za IVQ wróci do poziomów 15-16zł

inwestorsy :D

  • Kolejny kwartał na bardzo dużym minusie OJOJOJOJOJ Autor: ~Sadzik

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
AMREST 3,61% 32,12 2021-10-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.