Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,40 zł , zmiana od tamtej pory: 6,38%

Kolejny kraj po użyciu chińskiej szczepionki zmaga się z falą zakażeń

Zgłoś do moderatora
Bahrajn zaszczepił już prawie połowę swojej populacji, w większości szczepionką Sinopharm. Ale sytuacja się tylko pogorszyła. Aby okiełznać wznoszącą się falę zachorowań, rząd wprowadził lockdown.

https://wyborcza.pl/7,75399,27199567,kolejny-kraj-po-uzyciu-chinskiej-szczepionki-zmaga-sie-z-fala.html

Nie jestem przeciwnikiem szczepień, ale w takiej sytuacji nabieram wątpliwości, a Menavitin stosuje bez obaw.

  • Kolejny kraj po użyciu chińskiej szczepionki zmaga się z falą zakażeń Autor: ~wuj
  • Czy 1-MNA to ściema? Autor: ~Wafelek

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,20% 10,00 2021-10-21 15:59:39
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.