Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  12,84 zł , zmiana od tamtej pory: -20,56%

Kolejny ciekawy projekt od INC

Zgłoś do moderatora
Obok spółki od opakowań i papieru, pojawi się również PRoglas

Proglas SA, wrocławska spółka specjalizująca się w produkcji szkła i luster, planuje zebrać środki na rozwój od inwestorów w formie crowdfundingu. Spółka specjalizuje się w sprzedaży produktów - szkła płaskiego, głównie dla branż takich jak automotive oraz  budowlanej. W celu pozyskania kapitału Proglas nawiązał współpracę z Domem Maklerskim INC SA, właścicielem platformy CrowdConnect.pl – obecnie jednej z najpopularniejszych platform crowdfundingowych wśród inwestorów. Oferta publiProglas SA, wrocławska spółka specjalizująca się w produkcji szkła i luster, planuje zebrać środki na rozwój od inwestorów w formie crowdfundingu. Spółka specjalizuje się w sprzedaży produktów - szkła płaskiego, głównie dla branż takich jak automotive oraz  budowlanej. W celu pozyskania kapitału Proglas nawiązał współpracę z Domem Maklerskim INC SA, właścicielem platformy CrowdConnect.pl – obecnie jednej z najpopularniejszych platform crowdfundingowych wśród inwestorów. Oferta publiczna akcji spółki Proglas planowana jest na 2021r.
  • Kolejny ciekawy projekt od INC Autor: ~ATS

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PHARMENA 0,99% 10,20 2021-09-17 16:19:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.