Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  4,75 zł , zmiana od tamtej pory: -70,53%

Kolejni cudotwórcy wyciągający pieniądze z grantów i od inwestorów.

Zgłoś do moderatora
Pracują nad 3 czy 4 rzeczami naraz. Wszystko to bardzo kapitałochłonne prowadzone przez nie doświadczonych ludzi. Za nim się nauczą jak praca ma wyglądać to trochę milionów popłynie i będzie emisja nowych akcji.
  • Kolejni cudotwórcy wyciągający pieniądze z grantów i od inwestorów. Autor: ~Good_Luck

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NANOGROUP -5,41% 1,40 2019-12-03 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.