Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,41 zł , zmiana od tamtej pory: 33,33%

Kolejne zamówienie na ponad 2 mln zł ....

Zgłoś do moderatora
Zarząd Madkom SA informuje iż w skutek przeprowadzonego zamówienia publicznego, Emitent w dniu 23 października 2019 r. podpisał umowę na realizację zamówienia na rzecz Gminy Wieliszew oraz Miasta Zielonka.
Kontrakt obejmuje dostawę sprzętu komputerowego oraz autorskiego oprogramowania niezbędnego do realizacji e-Usług wraz z usługą wdrożenia, integracji i konsultacji w Gminie Wieliszew oraz w Mieście Zielonka w ramach projektu "E-urząd – urząd przyjazny mieszkańcom"

Planowany termin zakończenia kontraktu: czerwiec 2020 r.
Wartość kontraktu wynosi: 2.050.563 zł brutto

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MADKOM 5,62% 1,88 2023-05-29 14:48:31
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.